Týdne otevřeno 9:00 -16:30

RC rychlostní člun Double Horse FT007 1:16 2.4Ghz RTR

Nejnovější model s možností otáčení motorového člunu v případě převrácení na vodě! Loď je jediným modelem, který se dá bezpečně vrhnout do vody (například když není přístup z pobřeží) a motorový člun bude vždy správně umístěn a připraven k jízdě.

Můžeme doručit do:
4.10.2022
Skladem (1 ks)
Kód: FT007-RED
1 485 Kč
Kategorie: Rc Lodě
Záruka: 2 roky

Motorový člun byl vyroben z odolných materiálů a kovových částí hnací jednotky. Model je extrémně ovladatelný a rychlý, namontovaný motor umožňuje modelu zrychlit na vysokou rychlost!

 

Velký motor zajišťuje vynikající ovladatelnost i při úplném stlačení plynu. Jízda motorovým člunem je velmi snadné a vypadá skvěle. Doporučujeme začátečníkům i pokročilým modelářům.
Technickou novinkou a velkou výhodou zavedenou v tomto modely je systém ochrany. Pokud model není ve vodě, motory se nenastartují! - na to je třeba dávat pozor i při startování lodě. Nejprve loď položíme na vodu a až následně je možné ji spárovat. Model má vestavěnou ochranu, která vypíná motory po vyjmutí z vody.

Loď je ovládána dvoukanálovým (pistolovým) ovladačem na frekvenci 2,4 GHz, díky čemuž se zvýšila spolehlivost a efektivní dosah! Kromě toho má pilot proporcionální řízení.

Obzvláště pozoruhodný je velmi precizní a estetický design trupu, který dává modelu skvělý realistický vzhled. Celá elektronika je skryta v uzavřeném trupu.

Motorový člun je vybaven 7,4 V baterií s kapacitou 700 mAh, umožňuje asi 10-15 minut zábavy v závislosti na zatížení motoru. Model se nabíjí pomocí přiložené rychlonabíječky - proces nabíjení trvá pouze 1 hodinu.

Dokonalá rovnováha motorového člunu z něj dělá sen a určitě přinese spoustu fantastických zážitků. Motorový člun je dodáván se stojanem, díky kterému na poličce vypadá skvěle.

Předložený model rychlého člunu s automatickou stabilizací je RC model typu RTR, t. j. Připraven jezdit hned po vybalení z krabice, vše, co potřebujete, je 6 ks tužkových baterií 1,5V AA pro vysílač, které si také můžete koupit v našem obchodě.

Technická specifikace:
Výška: 90 mm
Typ Atera: LiPo
Délka: 350 mm
Kanály: 2
Olvádanie: 2,4 GHz
Měřítko: 1:16
Šířka: 90 mm
Věk: 14+

 

Obsah balení:
Vitality RC člun FT007 RTR
Vysílač 2,4 GHz
Baterie
Nabíječka
Stojan pro loď
Náhradní lodní vrtule
Speciální prvek na posílení trupu lodě (přední krytka)
Uživatelská příručka

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.