Týdne otevřeno 9:00 -16:30

Fishing Surfer GPS 2,4 GHz RTR - člun s červenou návnadou

Kód: JOY/3251-RED
17 800 Kč
Skladem, dodání do 2-5 pracovních dnů

Fishing Surfer je profesionální krmný člun určený pro nejnáročnější rybáře. Model byl navržen pro práci ve velkých vodních plochách, kde se často objevují vlny nebo jiné nepříznivé podmínky. Loď lze řídit až 500 m od vysílače, což vám umožní přesně snížit šňůry, kamkoli chcete. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Osvětlené LED světla na přední a zadní části typového člunu jasně ukazují jak polohu, tak orientaci plavidla při slabém osvětlení nebo v úplné tmě, což z něj činí ideální nástroj k pronásledování ryb po tmě. Fishing Surfer může nést až 1 kg krmiva. Chcete-li jej uvolnit, postavte se na požadované místo a stiskněte tlačítko na dálkovém ovladači a spodní poklop se pomalu otevře.
Loď má zabudovaný GPS modul, díky kterému je možné se vrátit na výchozí místo jedním tlačítkem. Kromě toho je možné si „pamatovat“ místa, kde byla krmení upuštěno. Díky tomu je práce mnohem jednodušší, zejména na velkých vodních nádržích.
Loď pracuje 60 minut při maximální rychlosti a maximální zátěži. Energii dodává velmi často baterie LiFePo 6,4 V 15,6 Ah. Loď byla také vybavena střídavým motorem. Takové motory poskytují mnohem lepší výkon než kartáče s mírně vyšší poptávkou po elektřině.

Technická data
Měřítko: Nelze použít
Kanály: Nelze použít
Baterie: LiFePo
Délka: 850 mm
Rádio: 2,4 GHz
Motor: elektrický bezkartáčový
Šířka: 205 mm
Věk: 14+

Složení súpravy
Fishing Surfer
4kanálový systém rádiového ovládání 2,4 GHz
Nabíječka
Baterie: 6,4 V 15,6 Ah LiFePo

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.