Super Flying Model Sparkler 1.2m ARF NAEP-48

Sportovní RC model pro začátečníky i pokročilé Sparkler má celodřevěnou konstrukci a je potažen fólií s hotovým zbarvením. Tříkolý podvozek s řiditelnou příďovou nohou, přístup k baterii odnímacím krytem. Rozpětí 1200mm, doporučen motor Park 480 BL a regulátor 30A.


  • (4 ks) Skladem
3 174 Kč
Kategorie: RC Letadla
 

Sportovní model pro začátečníky i pokročilé Sparkler má celodřevěnou konstrukci, je potažen fólií s hotovým zbarvením. Tříkolý podvozek s řiditelnou příďovou nohou, přístup k baterii odnímacím krytem. Rozpětí 1200mm, doporučen motor Park 480 BL a regulátor 30A.

Stavebnice obsahuje hotové potažené díly modelu, díky dřevěné konstrukci máte k dispozici trvanlivý model který dobře vypadá a je velmi praktický. Výborny je přístup k motoru, který lze namontovat přímo na motorovou přepážku a je proto bezvadně chlazen. Hned za motorem je kryt trupu, kde umístíte regulátor a pohonnou LiPol baterii. Model má 3-kolé uspořádání podvozku s řiditelnou příďovou nohou, toto uspořádání vám zaručí bezvadnou stabilitu při pojíždění, startu i přistání.

Vlastnosti modelu
  • Kvalitní celodřevěná konstrukce
  • Hotové potažené díly
  • Drátěný pevný a pružný podvozek
  • Odnímací kryt pro přístup k baterii
  • Odnímací křídlo

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.