HSP GHOST PRO, OFF-ROAD TRUGGY 4X4, 1:18, 2.4 GHZ, BRUSHLESS MOTOR

820
Neohodnoceno


Nejnovější produkt z dílen HSP v měřítku 1/18 je zde. Tento malý ale velmi živý Truggy model je zaměřen na maximální zábavu a minimální komplikace s údržbou. Stálý pohon všech 4 kol s předním i zadním diferenciálem


  • Dodání 2-5 dnů
3 590 Kč
Kategorie: RC Auta
Záruka: 2 roky
 

 

Výborný ovladač 2.4GHz dělá tento model ideální jako výbavou tak i cenou.
Díky super kompaktní velikosti, je snadné si vzít tento model kamkoli sebou. Nenechte se zmást malým rozměrům a váhou tohoto modelu-tento model "trhá asfalt" kdekoliv kudy jede.
Auto je na elektřinu, poháněné baterií což zajišťuje jeho tichý chod, navíc nemusíte řešit problémy s palivem co je pro mnoho uživatelů rozhoduující.
S tímto malým divochem, který vás ohromí můžete jezdit jak doma tak samozřejmě i venku a je velmi jednoduché ho používat.Toto auto je perfektní pro začátečníky, pokročilé, ale je i dostatečně rychlé pro zkušené závodníky, kteří budou ohromeni tímto modelem.
V balení se nachází kompaktní komfortní pistolový ovladač s plně proporcionálním ovládáním. Ovládání je tak intuitivní, že budete auto ovládat jak PROFESSIONAL téměř ihned.
Radiový systém 2.4GHz je ovládání RC modelů nové generace protože má mnoho výhod oproti starším rádiovým ovladačem na nižších frekvencích.Používání rc sady na 2.4 GHz vás dostane mimo jakékoli rušení jinými elektronickými zařízeními na vašem modelu jako jsou např. Motor, Elektronický regulátor rychlosti, Serva, případně odrazů signálu od kovových prvků nebo jiných ovladačů což jsou běžné problémy starších ovladačů. 2.4GHz má také mnohem rychlejší odezvu a přesnější ovladatelnost. Také je možné provozovat vice modelů najednou bez rušení signálu.

Technická specifikace:
střídavý Motor
Střídavý Elektronický Regulátor Rychlosti
Stylová TRUGGY karoserie
Výborně zpracovaný off-roadové podvozek
Vyrobeno z vysoce odolného plastu ABS
Profesionální Ovladač 2.4Ghz
Plně proporcionální ovládání
Délka: 245mm
Výška: 105mm
Šířka: 175mm
Motor: Střídavý
Baterie: 7.2V 1100mAh
Systém pohonu: pohon všech 4 kol (4x4)
Kola: 60mm x 25 mm
Hmotnost: 495 g

Balení Obsahuje:
Dvoukanálový 2.4Ghz vysílač
100% Složený model připravený k jízdě

HSP GHOST PRO, OFF-ROAD TRUGGY 4X4, 1:18, 2.4 GHZ, BRUSHLESS MOTOR


Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.