Týdne otevřeno 9:00 -16:30

Himoto EMXT-1 Brushless 1:10 4WD 2.4GHz RTR

Kód: HI2101BL-10325
6 994 Kč
Dodání 2-5 dnů
Můžeme doručit do:
8.6.2023

Himoto EMXT-1 Brushless je vylepšená verze dálkově ovládaného terénního monstra v měřítku 1:10.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bezkartáčový verze, nazývaná také verze PRO, byla ve srovnání se standardní verzí výrazně vylepšená. Nejdříve se použil efektivní a odolnější bezkartáčový motor se zvýšenou životností. Kvůli vysokým rychlostem bylo navíc použito silné servo se zvedací silou 6 kg (dvakrát silnější než standardní). Prezentovaný model EMXT-1 byl také vybaven větší baterií s kapacitou 2 000 mAh, což se projeví na delší době jízdy a větší flexibilitě výkonu.

Model se vyznačuje i 2,4 GHz rádiem se systémem EPA. Díky funkci End Point Adjustment můžeme individuálně upravit činnost každého ze serv. Jednou z aplikací tohoto systému je například možnost omezit maximální rychlost našeho modelu na zvolenou hodnotu, což je velmi užitečné. Výše uvedené funkce jsou jedinečné pro modely v této cenové třídě.

Model je vybaven výkonným bezkartáčový motorem, který umožňuje dosáhnout skutečně vysoké rychlosti! Servo s pohonem všech kol zajišťují vynikající jízdu automobilu a kvalitní pneumatiky zvyšují přilnavost v zatáčkách. Model má navíc technologicky vyspělý regulátor otáček 300A, který zlepšuje využití baterie a výkon motoru, zejména v nízkých otáčkách. Automobil je vyroben z pevných materiálů, má 8 olejových tlumičů a polstrovaný nárazník, díky čemuž je odolný vůči nárazům. Dále je možné nastavit tvrdost odpružení pomocí rozpěrek zahrnutých v sadě.

Himoto EMXT-1 2,4 GHz je model Ready To Run (RTR), to znamená, že je připraven k jízdě hned po vybalení z krabice - do vysílače potřebujete pouze 4 baterie AA, které si také můžete zakoupit v našem obchodě.

 

 

 

 

technické údaje
Baterie: LiPo
Délka: 400 mm
Šířka: 300 mm
Výška: 160 mm
Věk: 14+
Verze: RTR
Měřítko: 1:10
Motor: elektrický bezkartáčový
Rádio: 2,4 GHz
Podvozek: Monster truck
Pohon: 4WD
Materiál konstrukce: plast

obsah balení
Bezkartáčový model RTF Himoto EMXT-1
2CH 2,4GHz rádio se systémem EPA
Baterie: LiPo 7,4 V 2 000 mAh
Síťová nabíječka 230V
Návod k použití

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.