Týdne otevřeno 9:00 -16:30

Polistil Autodráha 1:43 Vision Gran Turismo Super Circuit PO-96069

Polistil Vision Gran Turismo Super Circuit - analogová autodráha v měřítku 1:43. Propracovaný tvar tratě s mostem, loopingem, klopenou zatáčkou, počítadlem kol a svodidly. Autíčka Grand Turismo. Délka tratě 6,66 m, plocha pro rozložení 222 x 80 cm.

Můžeme doručit do:
3.11.2021
Skladem (1 ks)
Kód: PO-96069_AI01
Značka: Polistil
1 665 Kč

Polistil Autodráha 1:43 Vision Gran Turismo Super Circuit - uživatelsky jednoduchá analogová autodráha, pro malé i velké. Podle obrázku v manuálu sestavíte díly autodráhy připojíte ovladače a připojíte síťový zdroj. Zapnete vypínač na startovní rovince a už můžete začít závodit. Každý ovladač řídí jedno autíčko na jedné dráze. Autodráha se dvěma jízdními pruhy má délku 6,66 m. Pro složení je nutný prostor 222 x 80 cm.

Tato velká a propracovaná autodráha obsahuje všechny prvky pro maximální zábavu: visutý most, looping, klopenou zatáčku, počítadlo kol a svodidla na trati. Rychlost autíček se reguluje pomocí ovladačů spojených s dráhou kabelem s konektorem Jack. Součástí balení jsou dráhová autíčka vycházející z legendární série PC her Grand Turismo.

Autodráhy Polistil

Značka Polistil je známá především kvalitními, cenově dostupným autodráhami, modely stavebních strojů, traktory, karikaturní vozy, apod. Společnost vlastnící značku Polistil, vyrábí celosvětově proslulé kovové modely Bburago.

Analogový systém

Autodráha pracuje na osvědčeném a spolehlivém analogovém systému. To znamená, že rychlost autíček je dána napětím v kolejnicích, které se mění stiskem ovladačů. Toto řešení je jednoduché a spolehlivé. Do dokovacího traťového dílu jednoduše zapojíte napájecí zdroj a ovladače.

Ovladače

Autodráha obsahuje dva drátové ovladače, které se jednoduše spojí s dráhou pomocí Jack konektoru. Tyto ergonomické ovladače plynule a citlivě mění rychlost autíček v závislosti na stlačení plynové páčky.

Autíčka Grand Turismo

Balení obsahuje pěkně zpracovaná dráhová autíčka inspirované hrou Grand Turismo - Mercedes Benz AMG Vision Gran Turismo a Nissan Concept 2020 Vision Gran Turismo.

Počítadlo kol

Mechanické počítadlo spolehlivě zaznamená každý průjezd autíčka na konci kola. Počítadlo je až na 50 kol. Dlouhé závody s jasným vítězem, zajistí tento jedinečný díl dráhy.

Looping

Sestavte jedinečný looping smrti s mohutnými podpěrami, přidejte před úsekem plným plyn a projeďte hlavou dolů jako kaskadér.

Klopená zatáčka

Jedinečná klopená zatáčka jako ve slavných závodech v Indianapolis. Naberte rychlost, aby jste ji bezpečně projeli.

Visutý most

Dalším prvkem autodráhy je visutý most, který přidává na atraktivitě.

Svodidla

Svodidla, z měkké plastu, udrží Vaše autíčko při průjezdu zatáčkou a ještě navíc v závodním smyku.

Napájecí zdroj

Výkonný napájecí síťový zdroj jednoduše připojíte k autodráze a můžete si užít nekončící, napínavé závody.

Vlastnosti
  • Trať pro dvě autíčka
  • Spolehlivý analogový systém
  • Dva drátové ovladače
  • Počítadlo
  • Klopená zatáčka
  • Looping
  • Visutý most
  • Svodidla

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.