Týdne otevřeno 9:00 -16:30

Deluxe Materials Power Model 2T-S olej do benzinových motorů 500ml DM-LU01

Power Model od Deluxe Materials je vysoce kvalitní olej určený do dvoutaktních i 4-taktních benzinových motorů. Má vynikající mazací schopnosti i při vysokých otáčkách a teplotách. Olej je vhodný do leteckých, lodních nebo autových benzinových motorů.

Můžeme doručit do:
3.8.2021
Skladem (4 ks)
Kód: DM-LU01_AI01
Značka: Deluxe Materials
489 Kč
Kategorie: Astramodel

Rostoucí obliba malých benzinových motorů v RC modelech letadel, aut nebo lodí znamená postupný útlum žhavicích motorů. Mezi nesporné výhody benzinových motorů patří zanedbatelné provozní náklady – oproti žhavicím motorům mají benzinové motory přibližně 3x nižší spotřebu paliva, palivo je dostupný běžný benzin s olejem, provoz motoru je mnohem čistší.

Modelářské benzinové motory mají oproti běžným benzinovým motorů vysoké otáčky a kvůli úspoře hmotnosti mají i vyšší provozní teplotu. Díky nízké spotřebě paliva (oproti žhavicím motorům je třetinová) se do motoru dostává i méně oleje. Všechny tyto vlastnoti běnzinovým motorům vedou k tomu, že je potřeba používat pouze kvalitní syntetické oleje, které zabezpečí správné mazání motoru a jeho konzervaci. Všechny tyto požadavky splňuje nový olej Power Model 2T-S od Deluxe Materials.

Olej Power Model od Deluxe Materials je vysoce kvalitní 100% syntetický navržený speciálně pro dvoutaktní i 4-taktní benzinové motorů. Má vynikající mazací schopnosti i při vysokých otáčkách a teplotách. Olej je proto vhodný do všech benzinových motorů včetně nejmenších kubatur 8GX, nebo do vysokootáčkových motorů v autech Losi 1:5.

Olej do benzinových modelářských motorů Power Model 2T-S je použitelný pro všechny letecké benzinové motory Evolution včetně malých kubatur 10GX a 8GX, dále pro vysokootáčkové benzinové motory v RC modelech aut (Losi 5IVE Buggy a 5IVE SCT) a lodní motory. Hlavní jeho vlastností je vysoká mazací schopnost při vysokých otáčkách a teplotách, což jsou právě motory používané v RC modelech. Olej je použitelný i do benzinu obsahující biosložky. Palivovou směs lze namíchat v poměru již od 1:50, nebo dle doporučení výrobce motoru.

Vlastnosti oleje do modelářských benzinových motorů Power Model 2T-S
  • Vynikající mazací schopnosti i při vysokých teplotách
  • Radikálně snižuje množství kouře a tím i menší zanášení přepouštěcích kanálů motor, pístu, svíčky apod.
  • Olej Power Model 2T-S nabízí vyšší výkon benzinového motoru, spolehlivý chod a rychlejší odezvu
  • Speciální příměsi zajišťují konzervaci a samočištění motoru - brání korozi způsobenou biosložkami a vlhkostí
  • Míchací poměr benzin : olej až 50:1, nebo dle doporučení výrobce motoru
  • Díky vynikajícím konzervačním vlastnostem je možné olej doporučit i pro modely lodí s benzinovým motorem, provozovaných na slané (mořské) vodě.
  • Olej je možné používat i do detonačních motorů
  • Vyhovuje mezinárodním standardům pro motorové oleje JASO (Japanese Automotive Standards Organization) a API (American Petroleum Institute).

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.