Castle Creations Castle programátor Castle Link USB V3 CC-011-0119-00

CC-011-0119-00_AI01

Programátor do USB portu počítače pro programování regulátorů, BEC zdrojů, telemetrických adaptérů Castle Creations. Stáhnete si nejnovější software Castle Link a zobrazí se Vám aktuální nastavení, možnosti nastavení a ještě mnohem více.


  • (1 ks) Skladem
763 Kč
Kategorie: Astramodel
 

Obsah balení

Balení obsahuje USB programovací propojku, USB kabel pro propojení s počítačem a návod k použití.Programátor do USB portu počítače pro programování regulátorů, BEC zdrojů, telemetrických adaptérů Castle Creations. Stáhnete si nejnovější software Castle Link a zobrazí se Vám aktuální nastavení, možnosti nastavení a ještě mnohem více.

Aplikace Castle Link

Programovatelná zařízení od Castle Creations se přes USB propojku připojí k počítači. Prostřednictvím aplikace Castle Link (www.castlecreations.com/downloads můžete nastavit veškeré parametry zařízení včetně aktualizace firmware a u vybraných regulátorů i načíst zaznamenaná data. Aplikace pro PC je v českém jazyce.

Aplikace finguje na operačním systému Windows (Windows 7 nebo vyšší), uživatelé Windows XP potřebují NET Framework 3.5 nebo vyšší. Pokud máte počítač s jiným operačením systémem, doporučujeme použít VMWare, Boot Camp nebo Parallels Desktop - podle to, co preferujete.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.