Týdne otevřeno 9:00 -16:30

Spektrum přijímač 6200A DSMR AVC SPMSR6200A

6-kanálový RC přijímač Spektrum SR6200A pro RC modely aut a lodí, postavený na frekvenčně agilní technologii DSMR®, poskytuje vynikající rozsah a odezvu spolu s bezkonkurenčním zabezpečením signálu. Vynikající dosah a odezva, nastavitelná stabilizace Spektrum AVC. Párovací tlačítko, ochrana proti vodě.

Můžeme doručit do:
1.10.2021
Skladem (4 ks)
Kód: SPMSR6200A_AI01
Značka: Spektrum
1 979 Kč
Kategorie: Astra import

6-kanálový RC přijímač Spektrum SR6200A pro RC modely aut a lodí, postavený na frekvenčně agilní technologii DSMR®, poskytuje vynikající rozsah a odezvu spolu s bezkonkurenčním zabezpečením signálu. Vynikající dosah a odezva, nastavitelná stabilizace Spektrum AVC. Párovací tlačítko, ochrana proti vodě. Možnost telemetrie se zařízením (regulátor) SMART a kompatibilním vysílačem DSMR.

Vlastnosti přijímače SR6200A
  • 6kanálový přijímač DSMR / DSM2
  • Elektronická stabilizace AVC pro všechny kategorie aut
  • Kompaktní velikost se vejde i do menších prostor
  • Dlouhá anténa pro lepší dosah a příjem
  • Skvělé pro modely, které vyžadují další kanály pro pomocné funkce
  • Nastavení AVC - nastavte přesnou míru stability nebo ji vypněte

UPOZORNĚNÍ: U AVC přijímače SR6200A jsou vyžadována digitální serva. Použití analogových serv s technologií AVC sníží výkon systému a může způsobit přehřátí serv.

Použití telemetrie se vyžaduje použít regulátor SMART a vysílač Spektrum pro auta DSMR s telemetrií.

SMART konektor plynu

Konektor plynu přijímače SR6200A obsahuje inteligentní funkci plynu. Tento konektor (Thr) automaticky detekuje, kdy je zapojen elektronický regulátor Smart Throttle, a proto začne pracovat v režimu Smart Throttle. V kombinaci s bateriemi Smart, regulátorem SMART a LiPol baterií Spektrum Smart, může SR6200A předávat množství užitečných telemetrických dat bez dalších senzorů. Pokud je do konektoru plynu na přijímači SR6100AT zapojen standardní regulátor nebo servo, pak bude plyn fungovat normálně jako jakýkoli konvenční přijímač.

Technologie AVC (Active Vehicle Control)

Technologie AVC je pokročilou technologií Spektrum od Horizon Hobby, pro RC modely aut. Tento stabilizační systém přináší zcela nový způsob řízení RC aut. AVC technologie využívá senzory pro korekce řízení a současně plynu. Díky vhodným zásahům do řízení a výkonu motoru je výsledkem je plynulejší jízda, stabilní chování na rovině i v zatáčkách a bezpečnější držení stopy. Samozřejmostí je měnitelná citlivost řízení včetně možnosti jejího vypnutí a nechat tak vše v rukou jezdce.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.