Týdne otevřeno 9:00 -16:30

Spektrum DXs DSMX pouze vysílač SPMR1010

Cenově dostupná univerzální 7-kanálová RC souprava Spektrum DXs s telemetrií kompatibilní se systémem Smart. Lze nastavit reverzy a změnit mód 1 až 4.

Můžeme doručit do:
23.9.2021
Skladem (4 ks)
Kód: SPMR1010_AI01
Značka: Spektrum
2 743 Kč
Kategorie: Astra import

Obsah balení

Balení obsahuje RC vysílač Spektrum DXs, 4 AA baterie, návod v češtině, manuál EN, DE, FR, IT.Cenově dostupná 7-kanálová RC souprava Spektrum DXs má univerzální použití pro RC modely letadel, větroňů, vrtulníků i dronů. Podporuje technologii Spektrum Smart, a díky ní Vás informuje o napětí pohonného akumulátoru pomocí pásku LED na vysílači.

Vlastnosti RC vysílače Spektrum DXs
 • RC vysílač DXs má celkem 7 kanálů a plný dosah
 • Bez počítače či jiných zařízení lze snadno nastavit:
  • Reverzy na všech 7 kanálech
  • Změnit mód vysílače na 1 až 4
  • Nastavit profily (4 možnosti pro letadla a 1 možnost pro vrtulníky)
 • Pro použítí s modely letadel či základních vrtulníků není třeba vysílač nijak nastavovat.
 • Podporuje technologii Spektrum Smart - zobrazuje pomocí pásku LED nabití pohonného akumulátoru
 • Osvědčená ergonomie vysílače je optimalizována pro pohodlné a přesné držení bez únavy
 • Možnost instalace doplňkového přijímače SRXL2 pro aktivaci funkce bezdrátového učitele-žáka (přijímač se prodává samostaně).
 • Aktualizace firmware jsou možné prostřednictvím PC s volitelným programovacím kabelem USB (kabel se prodává samostatně)
Kompatibilita

Vysílač je kompatibilní s pouze přijímači DSMX, není tedy kompatibilní s přijímači DSM2 a Marine.

Snadná změna módu křížových ovladačů RC vysílače

Vysílač je dodáván v módu 2 (plyn na levé ruce). Změna módu vysílače je jednoduchá, pomocí trimů a LED diod na vysílače určíte typ módu (můžete si zvolit z módu 1, 2, 3 nebo 4). Poté sundáte zadní víko a pomocí povolením / utažením příslušných šroubů mechanicky změníte mód.

Osvědčená modulace Spektrum DSMX

Vysílač DXS využívá pokročilou technologii Spektrum DSMX 2,4 GHz. Přenos signálu DSMX probíhá v rozprostřeném spektru, rozprostřeného přímou modulací pseudonáhodné posloupnosti, který je vysoce odolný proti rušení. Každý vysílač má jiný výběr kanálů a jinou pseudonáhodnou posloupnost. Systém DSMX tedy nabízí vynikající spojení mezi Vaším vysílačem a modelem.

Vynikající ergonomie vysílače

Rozložení hmotnosti, umístění a pozice přepínačů a umístění trimů byly optimalizovány pro pohodlné ovládání a držení vysílače. Součástí je integrovaná rukojeť a třmen na popruh vysílače.

Měření napětí pohonného akumulátoru

Vysílač má na přední straně skříně pod indikátorem napětí baterie vysílače 4 LED, které vás mohou aktuálně informovat o stavu letové baterie. Aby mohla být tato funkce přístupná, je potřeba použít přijímač a regulátor kompatibilní se systémem Smart. Čtyři zelené LED diody svítí, když je letová baterie plně nabitá, 3 indikují napětí mezi polovinou a úplným nabitím, 2 napůl nabitou baterii a jedna LED. Pokud je baterie téměř vybitá, vysílač při této situaci rovněž vydává varovný tón.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.