Týdne otevřeno 9:00 -16:30

Robbe Jethrow 500 ARR TA-1207

RC model rychlostního člunu Jethrow 500 ARR s tryskovým pohonem. Nyní můžete vyjet i na potoky a řeky s proudící vodou, aniž by hrozilo poškození lodního šroubu nebo kormidel. Řízení směru jízdy se provádí pomocí naklápění vodní trysky. Obsažen motor, regulátor, servo a kompletní vodní tryska.

Můžeme doručit do:
3.11.2021
Skladem (1 ks)
Kód: TA-1207_AI01
Značka: Robbe
12 837 Kč
Kategorie: Astra import

Obsah balení

Hotové nabarvené díly modelu rychlostního člunu Jethrow 500 ARR s nainstalovanými motory, regulátorem s konektorem XT a servem řízení. Návod v češtině, manuál EN, DE. FR.RC model rychlostního člunu Jethrow 500 ARR s tryskovým pohonem. Nyní můžete vyjet i na potoky a řeky s proudící vodou, aniž by hrozilo poškození lodního šroubu nebo kormidel. Řízení směru jízdy se provádí pomocí naklápění vodní trysky. Obsažen motor, regulátor, servo a kompletní vodní tryska.

Jethrow 500 nemá lodní šroub ani kormidla, pohon s řízením obstarává vodní trysková pumpa, která je umístěna v otočném prstenci. Sání do trysky je na spodní straně trupu přímo k lopatkám vrtule. Spodek trupu je proto hladký a nijak neutrpí ani když najedete na překážku která je skryta pod vodou.

Robbe Jethrow 500 je výkonná závodní loď, u které byl nalezen optimální kompromis mezi rychlostí jízdy a dobou jízdy. Příprava k plavbě se zkrátila na minimum. Zbývá pouze nainstalovat přijímač a pohonnou baterii.

Vlastnosti lodi
  • Rychlostní člun Jethrow 500 ARR s tryskovým pohonem
  • Směr se řídí naklápěním vodní trysky
  • Nehrozí poškození lodního šroubu nebo kormidla
  • Doplníte pouze přijímač a pohonnou baterii
  • Motor střídavý 36-2700kv
  • Tryska Jetdrive 29mm
  • Digitální servo řízení
  • Praktický stojánek na loď
  • Vodní chlazení motoru a regulátoru
Stojánek na loď

Pro snadnější manipulaci slouží praktický stojánek.

Nainstalovaná elektronika

Příprava k jízdě je snadná, stačí doplnit váš přijímač a pohonnou baterii.

Vodní tryska s otočným prstencem

Pohon s řízením obstará vodní trysková pumpa Jetdrive 29mm, která je umístěna v otočném prstenci. Pohon zajišťuje střídavý motor 36-2700kv.

Nasávací otvor k trysce

Nyní již nedojde k poškození lodního šroubu nebo kormidel. Nasávací otvor na spodní straně trupu je v profilu trupu a proto i když loď přejede přes překážku, jen po ní sklouzne a jede dál.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.