Týdne otevřeno 9:00 -16:30

Revell SW Darth Vader's TIE Fighter (1:57) (sada) RVL66780

Plastikový model Revell 66780 - Star Wars Darth Vader's TIE Fighter v měřítku 1:57 ke slepení. Stavebnice obsahuje 28 dílků, lepidlo, štětec a barvičky, délka 165 mm, obtížnost 3.

Můžeme doručit do:
21.10.2021
Skladem (1 ks)
Kód: RVL66780_AI01
Značka: Revell
852 Kč
Kategorie: Astra import

Obsah balení

Akrylové barvičky, štětec, lepidlo, model vesmírné lodi.Plastikový model Revell 66780 - Star Wars Darth Vader's TIE Fighter v měřítku 1:57 ke slepení. Stavebnice obsahuje 28 dílků, délka modelu je 165 mm, obtížnost 3.

Informace o předloze:

Darth Vader použil tento prototyp, jako základ pro děsivě efektivní TIE Interceptor, v bitvě u Yavinu. Na rozdíl od všech ostatních stíhaček TIE má tento prototyp generátor štítu deflektoru a jednoduchý hyperpohon. Vaderův TIE Advanced je vyzbrojen těžkými děly s dvojitým blasterem, ale nemá žádné systémy podpory života. TIE Advanced se vyznačuje pláštěm vyrobeným ze slitiny duralové oceli, prodlouženou zadní palubou a jedinečnými křídly solárních článků. TIE Advanced se rychle stala jednou z preferovaných lodí Darth Vadera. Stejně jako všechny lodě TIE se pohonný systém prototypu skládá z dvojitých iontových trysek. Jeho solární ionizační reaktor je považován za mnohem silnější než standardní stíhače TIE. TIE Advanced se osvědčil v boji, protože dokáže přežít mnoho přímých zásahů. Šance pilotů na přežití byly také výrazně zvýšeny instalací systému hyperpohonu, který umožňuje lodi uniknout beznadějným bitvám. Tuto stíhačku TIE používají Darth Vader i Kylo Ren.

Informace o modelu:
  • Otevíratelný poklop kokpitu.
  • Stojan pro vystavení modelu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.