Týdne otevřeno 9:00 -16:30

Ninco NINCOAIR Quadrone Spike 2.4GHz RTF NH90128

Snadno ovladatelný dron střední velikosti, vhodný pro let v interiéru i exteriéru za bezvětří - NINCOAIR Quadrone Spike 2.4GHz RTF. Kvalitní čtyř kanálový vysílač 2,4GHz. 2x LiPo akumulátor 3,7V 350 mAh. Funkce automatické držení výšky, návrat domů a "headless mode".

Můžeme doručit do:
3.11.2021
Skladem (4 ks)
Kód: NH90128_AI01
Značka: Ninco
1 861 Kč
Kategorie: Astra import

Obsah balení

Balení obsahuje kompletně sestavený dron NINCOAIR Quadrone Spike 2.4GHz RTF. Čtyř kanálový vysílač 2,4 GHz. 2X LiPo akumulátor 3,7V 350mAh, USB nabíječ. Španělský, anglický, portugalský, německý, francouzský, italský a český návod.Snadno ovladatelný dron střední velikosti, vhodný pro let v interiéru i exteriéru - NINCOAIR Quadrone Spike 2.4GHz RTF. Kvalitní čtyř kanálový vysílač 2,4GHz. 2X LiPo akumulátor 3,7V 350 mAh. Funkce automatické držení výšky a "headless mode".

Dron střední velikost Quadrone Spike nabízí skvělou zábavu jak pro začínající piloty tak pro pokročilé. Rozměry 320x320x70mm mm vám dovolí brát jej všude sebou. Je vhodný do vnitřních prostor nebo za bezvětří a mírného větru i do přírody nebo na dětské hřiště. Trup dronu je oranžový, což zajišťuje výbornou viditelnost. Ochranné kryty vrtulí zabrání nehodám a ochrání vaše děti.

Pro snadné ovládání je dron vybaven těmito funkcemi
 • Altitude mód-dron udržuje sám vámi zvolenou výšku
 • Headless mód-ovládání dronu funguje standardně bez ohledu na to jak je otočen
 • 2X LiPo akumulátor 3,7V 350mAh
Ovládání

K řízení dronu je použit kvalitně zpracovaný vysílač s křížovými ovladači a trimy. (Tento typ vysílačů se používá u dražších dronů). Vysílá na frekvenci 2,4 GHz díky které nedochází k žádnému rušení. 4-kanálový vysílač se skvělým dosahem je v módu 2 (plyn vlevo).

Akumulátor

S kvalitním LiPo akumulátorem 3,7V 350mAh je RC model v provozu delší dobu a není potřeba dokupovat drahé tužkové baterie. Přiloženým nabíječem nabijete akumulátor.

Společnost NINCO byla založena v roce 1993 v Barceloně. Je významným evropským výrobcem hraček. S výrobky NINCO se můžete setkat nejen v Evropě, ale také na ostatních kontinentech, jako například v Austrálii, severní, nebo Jižní Americe. Nyní, si získává pevné postavení i v České republice. V začátcích se společnosti NINCO věnovala hlavně autodráhám, v roce 2006 rozšířila své portfolio o výrobu hobby RC modelů na dálkové ovládání. V současnosti dodává na trh široké spektrum hraček, jako jsou RC modely aut, lodí, vrtulníků, dronů, robotů a pokračuje dále ve výrobě kvalitních autodráh. To co NINCO odlišuje od konkurence je kvalitní vývojový tým, detailní zpracování všech modelů a velmi dobrá kvalita při zachování příznivé ceny.

Klíčové vlastnosti
 • Dron střední velikosti 320x320x70mm
 • Krásné barevné zpracování
 • Gyroskop zajišťující velmi stabilní let
 • Altitude mód - udržování výšky
 • Headless mód - standardní řízení nezávislé na natočení dronu
 • 2XLiPo akumulátor 3,7V 350mAh
 • Nabíječ
 • Kvalitní vysílač 2,4 GHz
RC modely vs. RC hračky

V našem sortimentu nově nabízíme RC hračky od známého Evropského výrobce NINCO. RC hračky jsou vhodné především pro děti nebo začátečníky na první seznámení s RC technikou. Jejich konstrukce a zpracovaní je proti RC modelům daleko jednodušší. Taktéž výkon a dosahované rychlosti jsou přizpůsobeny dětem a uživatelům začátečníkům. Každopádně RC hračky NINCO patří mezi nejlepší a nejkvalitnější na trhu. RC hračky jsou oproti RC modelům výrazně levnější.

V případě, že Vás či Vaše děti bude RC bavit, nebo si budete chtít pořídit propracovaný výkonný model, jsou jasnou volbou značkové RC modely. Náš sortiment je velmi široký, a to jak v RC letadlech, vrtulnících, dronech, autech či RC lodích. RC modely jsou výrazně pokročilejší, rychlejší, výkonnější, s množstvím funkcí a věrnými vlastnostmi. Na rozdíl od RC hraček se dají udržovat pomocí náhradních dílů, nebo dokonce vylepšovat tuningovými díly.

Více informací o rozdílech mezi RC modely a RC hračkami naleznete zde.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.