Týdne otevřeno 9:00 -16:30

Ninco NINCOAIR házedlo Elastic 0.35m NH92028

Házedlo NINCOAIR Elastic - snadné sestavení bez lepení. Aerodynamika upravena pro dlouhý let více než 15 metrů. Vyroben z velmi lehkého a odolného polypropylenového materiálu (EPP). Rozpětí křídel 35 cm, délka 32 cm.

Můžeme doručit do:
1.10.2021
Skladem (4 ks)
Kód: NH92028_AI01
Značka: Ninco
273 Kč
Kategorie: Astra import

Obsah balení

Trup modelu, křídlo a výškovka. Samolepky a rukojeť s gumou k vystřelení modelu.Model házecího kluzáku NINCOAIR házedlo Elastic o rozpětí 0.35m od společnosti Ninco, je určen především pro děti. K jeho sestavení není potřeba žádné nářadí ani lepidlo. Stačí jen zasunout křídla do připravených otvorů, aplikovat přiložené samolepky a model může do vzduchu. Zářivá barva házedla je výborně viditelná. Jeho dolet může být přes 15 metrů.

Odolný EPP materiál

Házedlo je vyrobeno z EPP - velmi odolného pěnového materiálu. Super Glider je vhodný pro venkovní použití - vybírejte dostatečně velké letové plochy bez překážek. Klouzavý let a odolná konstrukce zaručí pro Vaše děti dlouhé hodiny hraní a zábavy.

Společnost NINCO byla založena v roce 1993 v Barceloně. Je významným evropským výrobcem hraček. S výrobky NINCO se můžete setkat nejen v Evropě, ale také na ostatních kontinentech, jako například v Austrálii, severní, nebo jižní Americe. Nyní, si získává pevné postavení i v České republice. V začátcích se společnosti NINCO věnovala hlavně autodráhám, v roce 2006 rozšířila své portfolio o výrobu hobby RC modelů na dálkové ovládání. V současnosti dodává na trh široké spektrum hraček, jako jsou RC modely aut, lodí, vrtulníků, dronů, robotů a pokračuje dále ve výrobě kvalitních autodráh. To co NINCO odlišuje od konkurence je kvalitní vývojový tým, detailní zpracování všech modelů a velmi dobrá kvalita při zachování příznivé ceny.

Klíčové vlastnosti házedla Elastic 0.35m
  • Snadné sestavení bez použití nářadí a lepidla
  • Zářivě barevné provedení
  • Dlouhý klouzavý let - až 15 metrů
  • Samolepky pro kreativní tvoření
  • Vyrobeno z odolného EPP materiálu

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.