Týdne otevřeno 9:00 -16:30

Ninco NINCO GT Race 1:32 NC20195

Autodráha NINCO GT Race v měřítku 1:32 - výborná analogová autodráha pro začínající závodníky. Jednoduché složení, délka tratě 6,6 m, plocha pro rozložení 2,95 x 0,99 m. Obsahuje dvě závodní autíčka v provedení Audi Grand Turismo. Ergonomické ovladače plynu pro řízení autíček.

Můžeme doručit do:
3.11.2021
Skladem (4 ks)
Kód: NC20195_AI01
Značka: Ninco
4 331 Kč
Kategorie: Astra import

Obsah balení

Balení obsahuje díly pro stavu tratě: 10x zatáčka, 9x rovinka, 1x napájecí rovinka, 2x podpěra A, 2x podpěra B, 2x podpěra C, 10x svodidla bílé, 10x svodidla červené. 2x ovladač, 1x napájecí zdroj, 2x autíčko. Návod k použití CZ a manuál EN, ES, FR, PT, DE, IT, NL, DA, NO, SV, FI, PL, CS, LT, ET, IV.Autodráha NINCO GT Race v měřítku 1:32 - výborná analogová autodráha pro začínající závodníky, kteří si ní užijí nekonečné hodiny zábavy. Autodráha se dvěma jízdními pruhy má délku 6,6 m. Složení tratě je velmi snadné, díky přiloženému obrázkovému manuálu. Jednotlivé traťové díly zacvaknete do sebe, připojíte ovladače a můžete začít závodit. Pro složení je nutný prostor 2,95 x 0,99 metrů.

Rychlost autíček se reguluje pomocí ovladačů spojených s dráhou kabelem s praktickým RJ konektorem. Balení obsahuje dvě závodní autíčka Audi GT. Autíčka s excelentním šasi mají výbornou přilnavost v zatáčkách.

Kvalitní autodráhy NINCO

Společnost NINCO byla založena v roce 1993 v Barceloně. Je významným evropským výrobcem hraček. Společnost NINCO je známá především výrobou špičkových autodráh, v roce 2006 rozšířila své portfolio o výrobu hobby RC modelů na dálkové ovládání. V současnosti dodává na trh široké spektrum hraček, jako jsou RC modely aut, lodí, vrtulníků, dronů, robotů a pokračuje dále ve výrobě kvalitních autodráh.

Kompaktní analogový systém

Autodráha pracuje na osvědčeném a spolehlivém analogovém systému. To znamená, že rychlost autíček je dána napětím v kolejnicích, které se mění stiskem ovladačů. Toto řešení také umožňuje kompaktní velikost dokovacího traťového dílu a ovladačů. Do dokovacího traťového dílu jednoduše zapojíte napájecí zdroj a spojíte díl s ovladači.

Přepínání směru jízdy

Autodráha umožňuje změnu směru jízdy! Přepněte přepínač na napájecí rovince a položte auta na trať v opačném směru. Změnou směru jízdy získáte zcela novu trať, nové profily zatáček a nové zážitky.

Snadné složení, obrázkový návod

Rychlou montáž autodráhy umožňují kvalitní traťové díly s pevným zacvakávacím systémem, který drží jednotlivé díly pevně u sebe. Snadnou a bezproblémovou stavbu zajistí obrázkový návod.

Ovladače

Autodráha obsahuje dva ovladače, které se jednoduše spojí s dráhou pomocí RJ konektoru. Tyto ergonomické ovladače plynule a citlivě mění rychlost autíček v závislosti na stlačení plynové páčky.

Svodidla

Svodidla jsou vyrobena z měkkého plastu, díky tomu vydrží stovky rozložení a složení autodráhy. Svodidla udrží Vaše autíčko při průjezdu zatáčkou v plné rychlosti a ještě navíc v závodním smyku.

Most

Křížení tratí pomocí mostu zajistí vyrovnané závody a autodráze dodává na atraktivitě. Mostovka je položena na jednoduchých pilotech a celý most složíte během chvilky.

Napájecí zdroj

Výkonný napájecí síťový zdroj 14V (1.5A), jednoduše připojíte k autodráze a můžete si užít plný výkon autíček.

Autíčka

Obsahem balení jsou dvě autíčka Audi GT s pěkným designem. Autíčka mají výborně zpracované šasi a dobře drží na dráze, která se oproti jiným autodráhám vyznačuje hrubším povrchem s výbornou přilnavostí.

Vlastnosti
  • Trať pro dvě autíčka
  • Délka tratě 6,60 metrů
  • Spolehlivý analogový systém
  • Dvě autíčka Audi v balení
  • Dva drátové ovladače
  • Červeno-bílé svodidla
  • Most na trati

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.