Týdne otevřeno 9:00 -16:30

Nanoprotech NANOPROTECH Liquid Guard Antimikrobiální ubrousky NP-272

NANOPROTECH Liquid Guard antimikrobiální ubrousky aktivně chrání zdraví člověka až po dobu 1 roku. Aktivně hubí bakterie, viry (chřipka A a TGEV-koronavirus) a další mikroorganismy ze všech povrchů a materiálů.

Můžeme doručit do:
1.10.2021
Skladem (1 ks)
Kód: NP-272_AI01
Značka: Nanoprotech
352 Kč
Kategorie: Astra import

Průhledná ochrana Liquid Guard® po 1 hodině od nanesení likviduje mikroorganismy a je účinná až po dobu 1 roku. Ochranná vrstva ostrých krystalických nanočástic nežádoucí mikroby fyzicky propichuje, a tím jim brání ve vytvoření jakékoliv odolnosti a následnému růstu či mutaci.

Roztok Liquid Guard® můžete použít na množství různých materiálů, například na sklo, textilní, přírodní a kožené materiály, plast, kovy, keramiku, kámen, dřevo a další. Přípravek není vůči žádným materiálům agresivní, ani je nijak nepoškozuje. Neobsahuje SVHC zejména Fluor, PBT / vPvB. Po aplikaci a 6 hodinách schnutí ošetřený materiál nedráždí kůži ani při dlouhodobém styku a byl dermatologicky testován s výsledným hodnocením „výborné“.

Antimikrobiální přípravek Liquid Guard® lze využít nejen pro soukromé účely, ale i ve veřejných prostorech (pošty, úřady, školy), hromadné dopravě, ubytovacích službách, fitness, gastro podnicích, průmyslových fabrikách a jiných zařízeních, kde je zapotřebí co nejlépe eliminovat přenášení bakterií, virů a jiných mikroorganismů.

Antimikrobiální ochrana

Chrání zdraví tím, že aktivně ničí různé typy bakterií, virů (chřipka A a TGEV-koronavirus) z povrchů, kterých se dotýkáme.

Šetří peníze

Liquid Guard® aktivně hubí mikroorganismy na všech površích. Následnou údržbu provádíte pouze vodou a utěrkou. Nepotřebujete drahé chemické přípravky.

Dermatologicky testováno

Ochranná vrstva Liquid Guard po aplikaci a 6 hodin schnutí nedráždí pokožku ani při dlouhodobém kontaktu.

Dlouhodobá ochrana

Průhledná vrstva Liquid Guard aktivně ničí mikroorganismy až po dobu 1 roku.

Rychlá a snadná aplikace

Balení obsahuje dva aplikační ubrousky, díky kterým je aplikace velice rychlá a snadná.

Jak funguje:
Proč používat Liquid Guard?

Mikrobiální škůdci ulpívají na površích, na kterých se mohou dlouhodobě množit. Při doteku s takto postiženým povrchem, který je často opakovaně používán různými lidmi, dochází k přenosu škůdců na lidský organismus, což může způsobit různé zdravotní problémy, či virová a bakteriální onemocnění. Při správném ošetření můžete toto riziko eliminovat na dobu až 1 roku.

Jak správně aplikovat?

Přípavek Liquid Guard® nanášejte pouze na vyčištěný, suchý a nesavý povrch.

  1. Ubrouskem krok č. 1 Clean & Primer důkladně odmastěte a vyleštěte ošetřovaný povrch.
  2. Ubrouskem krok č. 2 Wipe pečlivě vetřete roztok do ošetřovaného povrchu. Viditelné šmouhy odstraňte čistou papírovou utěrkou nebo utěrkou z mikrovlákna.
  3. Nechte roztok zcela zaschnout po dobu 3 - 6 hodin (při pokojové teplotě) a povrchu se během této doby nedotýkejte.
  4. Následnou údržbu a čištění provádějte bez agresivních chemických látek.

Jedno balení vystačí k ošetření až 4 m2. Ubrousky jsou určené pouze na jedno použití. Po otevření ihned aplikujte. V balení naleznete jednorázové rukavice. Používejte Liquid Guard bezpečným způsobem. Před použitím si vždy přečtěte označení a informace o přípravku.

Mechanická odolnost roztoku Liquid Guard:
  • Sklo; keramika > 40 000 cyklů podle ISO 11998 (čištění vodou nebo papírovou utěrkou).
  • Vzácné kovy > 20 000 cyklů podle ISO 11998 (čištění vodou).
  • Plasty > 5 000 cyklů podle ISO 11998 (čištění vodou).

Odolný proti slané vodě, 100% průhledný, skladovatelný nejméně 12 měsíců od data výroby. Tloušťka ochranné vrstvy: přibližně 150 až 300 nm.

Složení:
  • Ubrousek krok č. 1 CLEAN & PRIMER: 5 % nebo více, avšak méně než 15 % fosforečnany, méně než 5 % fosfonáty, parfém.
  • Ubrousek krok č. 2 WIPE: 100g roztoku obsahuje: Quat-Silsesquioxane < 3g. Ostatní složky: polymery, demineralizovaná voda, amorfní oxid křemičitý (nano).

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.