Týdne otevřeno 9:00 -16:30

LEGO Disney - Šípková Růženka a lesní chaloupka LEGO43188

V této nádherné sadě LEGO® ǀ Disney Šípková Růženka a lesní chaloupka (43188) čekají na mladé fanoušky Disney Princess fantastická dobrodružství. Tato atraktivní stavebnice obsahuje chalupu s otočným vodním kolem a samostatný stavitelný lesní most a řadu doplňků pro začátečníky.

Můžeme doručit do:
23.9.2021
Skladem (1 ks)
Kód: LEGO43188_AI01
Značka: LEGO
979 Kč
Kategorie: Astra import

V této nádherné sadě LEGO® ǀ Disney Aurora's Forest Cottage (43188) čekají na mladé fanoušky Disney Princess fantastická dobrodružství. Tato atraktivní stavebnice obsahuje chalupu s otočným vodním kolem a samostatný stavitelný lesní most a řadu doplňků pro začátečníky.

Zajímavé možnosti

Podrobná chata inspiruje otevřenou kreativní hru se 2 pokoji, kuchyní se vstupními dveřmi, stolem a krbem se sporákem a ložnicí nahoře. Vodní kolo na boku se točí a pohybuje kouzelnými jiskry v komíně a navíc je zde malý stavitelný most, který rozšiřuje hru.

Vzrušující příběhy s oblíbenými postavami

Děti si mohou s touto skvělou sadou skočit přímo do hry, která obsahuje 2 figurky pro malé panenky - Disney's Aurora a Maleficent-plus Diablo, plavá, bunny, veverka a bluebird LEGO postavy pro Disney. Sada osvobozuje dětské představivosti s různými herními předkrmy, takže si děti mohou zahrát své oblíbené filmové scény Sleeping Beauty nebo si představit nové.

Vlastnosti
  • Díky této sadě LEGO® cess Disney Aurora's Forest Cottage (43188) s postavami Disney's Sleeping Beauty dejte fanouškům Disney Princezny všech věkových kategorií vzrušující a naplňující zážitek z budovy. Dělá zábavný dárek pro děti.
  • Fascinující mladí stavitelé s podrobnou dvoupatrovou hračkou pro stavbu chalup, stavbou lesních mostů, figurkami Disney's Aurora a Maleficent a dalšími doplňky, které podporují fantazii a kreativní hru.
  • Rustikální chalupa a sladké postavy jsou skvělé pro děti, se kterými si mohou hrát a natahovat své invenční schopnosti. Děti si mohou sestavit skvělou sadu a poté předvést oblíbené filmové scény nebo si představit nové příběhy.
  • Fanoušci Disney's Sleeping Beauty budou tuto sadu se všemi jejími hravými detaily a nápaditými doplňky milovat. Malý předkrm a zábavné předkrmy příběhů pomáhají z tohoto perfektního dárku pro děti od 5 let.
  • Dvoupatrová chata plná detailů. Chata měří přes 17 cm na výšku, 21 cm na šířku a 11 cm do hloubky, takže tato přitažlivá sada je navržena tak, aby ji bylo možné konstruovat a hrát s ní znovu a znovu.
  • Síla představivosti v krabici. Vysoce rozpoznatelné mini-panenky a postavy LEGO® určené pro děti, se kterými si mohou hrát bezpočet způsobů, bez potřeby baterií. Otevřete krabici a hra začíná budováním.
  • Snadnost konstrukce posiluje sebevědomí mladých lidí. Jasné instrukce založené na obrázcích pomáhají dětem rozvíjet své dovednosti v oblasti budování a hraní, protože vytvářejí podrobnou chatu pro Disneyho Auroru, Maleficent a Diablo.
  • Ponořte děti do kouzla Disney's Sleeping Beauty s touto sadou LEGO® ǀ Disney. Tato nádherná stavebnice umožňuje dětem postavit Aurorovu chatu a hrát dobrodružství s statečnou Disney princeznou a jejími přáteli!
  • Cihly LEGO® splňují náročné standardy kvality, takže jsou konzistentní, kompatibilní a snadno se spojí a pokaždé se snadno rozpadnou - tak to bylo od roku 1958.
  • Kostky LEGO® jsou upuštěny, zahřáté, rozdrceny, zkrouceny a analyzovány, aby bylo zajištěno, že stavebnice každého dítěte splňuje přísné globální bezpečnostní standardy.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.