Týdne otevřeno 9:00 -16:30

LEGO Disney - Locika ve věži LEGO43187

V této nádherné sadě LEGO® young Disney (43187) Locika ve věži čekají na mladé fanoušky Disney Princess vzrušující eskapády. Okouzlující sada obsahuje věž s jeskyní a tajnou místností a navíc herní předkrmy ve 2 menších verzích.

Můžeme doručit do:
23.9.2021
Skladem (1 ks)
Kód: LEGO43187_AI01
Značka: LEGO
1 665 Kč
Kategorie: Astra import

V této nádherné sadě LEGO® young Disney (43187) Rapunzelova věž čekají na mladé fanoušky Disney Princess vzrušující eskapády. Okouzlující sada obsahuje věž s jeskyní a tajnou místností a navíc herní předkrmy ve 2 menších verzích.

Atraktivní, kreativní a zábavná konstrukce

Podrobná věž nabízí 4 různé místnosti, které je třeba prozkoumat, koníček, ložnici, útulný obývací pokoj a jeskyni dole s tajnými dveřmi. K dispozici jsou také 2 menší stavby - houpačka vyrobená z vlasů Rapunzel a taverna The Snuggly Duckling, doplněná stoličkou a klavírem, která podporuje nekonečnou otevřenou kreativní hru.

Zábavná dobrodružství na hrdiny s milovanými postavami

Děti si mohou skočit přímo do hry s touto skvělou sadou, která obsahuje 2 figurky mini-panenek - Disneyho Rapunzela a Flynna - plus LEGO figurku Pascal the chameleon pro Disney. Sada osvobozuje dětské představivosti s různými herními předkrmy, takže si děti mohou zahrát své oblíbené filmové scény Tangled nebo přijít s novými.

Vlastnosti
  • Dopřejte fanouškům Disney Princess všech věkových skupin vzrušující a naplňující stavební zážitek s touto sadou LEGO® ǀ Disney Rapunzel's Tower (43187), která obsahuje Disneyho zamotané postavy, což je zábavný dárek na dovolenou.
  • Inspirujte stavitele barevnou, detailní věží s více místnostmi, 2 menšími stavbami, minifigurkami Disney's Rapunzel a Flynn Rider a dalšími předměty na podporu fantazie a kreativní hry.
  • Krásná hračka na budování věže a roztomilé postavičky jsou skvělé pro děti, které si hrají s natažením svých tvůrčích schopností. Děti si mohou postavit věž a malé stavby, poté si zahrát filmové scény nebo si představit nové příběhy.
  • Fans of Disney's Tangled si tuto sadu zamilují se všemi hravými detaily a chytrým příslušenstvím. Extra malé verze a zábavné předkrmy příběhů pomáhají z tohoto perfektního dárku k narozeninám pro děti od 6 let.
  • 4-úrovňová věž plná detailů. S věží měřící přes 17,5 "(44 cm), 4" (11 cm) a 3 "(8 cm) je tato konstrukční sada sestavena tak, aby ji bylo možné znovu a znovu stavět a hrát.
  • Síla představivosti v krabici. Zahrnuje vysoce rozpoznatelné mini panenky a figurky LEGO® určené pro děti, s nimiž si mohou hrát bezpočet způsobů, bez nutnosti baterií. Otevřete krabici a hra začíná budováním.
  • Snadnost konstrukce posiluje sebevědomí mladých lidí. Jasné instrukce založené na obrázcích pomáhají dětem rozvíjet své dovednosti v oblasti budování a hraní, když vytvářejí věž pro Disney's Rapunzel, Flynn a Pascal chameleon.
  • Ponořte děti do vzrušení a magie Disney's Tangled s touto sadou LEGO® ǀ Disney. Tato skvělá sada umožňuje dětem stavět Rapunzelovu věž a hrát si zábavná dobrodružství s odvážnou Disney princeznou a jejími přáteli!
  • Cihly LEGO® splňují náročné standardy kvality, takže jsou konzistentní, kompatibilní a snadno se spojí a pokaždé se snadno rozpadnou - tak to bylo od roku 1958.
  • Cihly LEGO® jsou padány, zahřívány, drceny, krouceny a analyzovány, aby se zajistilo, že každé stavebnice pro děti splňuje přísné globální bezpečnostní normy.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.