Týdne otevřeno 9:00 -16:30

LEGO Art 2020 - Star Wars Sith LEGO31200

Pokud jste fanouškem Star Wars ™, je to pro vás skvělá sada. Vytvořte kultovní umělecké dílo s touto sadou LEGO® Art Star Wars The Sith (31200). Dopřejte si zaslouženou přestávku, když si budete připravovat speciální displej pro svůj domov nebo kancelář.

Můžeme doručit do:
3.11.2021
Skladem (1 ks)
Kód: LEGO31200_AI01
Značka: LEGO
3 233 Kč
Kategorie: Astra import

Pokud jste fanouškem Star Wars ™, je to pro vás skvělá sada. Vytvořte kultovní umělecké dílo s touto sadou LEGO® Art Star Wars The Sith (31200). Dopřejte si zaslouženou přestávku, když si budete připravovat speciální displej pro svůj domov nebo kancelář.

Kreativní stavební projekt

Oslavte Sith Lords, Darth Maul, Kylo Ren a Darth Vader s touto sadou portrétů 3v1. Pokud chcete více, můžete si koupit a kombinovat 3 sady do dokonalého dílu zdi Darth Vader. Při stavbě si můžete poslechnout přiložený Soundtrack a vychutnat si detaily a zvukové příběhy spojené se sadou. Dokončete stavbu s podpisovým štítkem Star Wars a poté vystavte na zeď nebo na polici.

Hands-on, minds

You need to be a painter or have many of LEGO models to enjoy building this portrait kit. Jakmile budete hotovi, budete mít kousek, který můžete hrdě vystavit. Tato sada LEGO je součástí kolekce inspirujících stavebnic pro dospělé, kteří se zajímají o popkulturu, umění, design a architekturu. Soupravy jsou také skvělým dárkem pro každého - včetně vás.

Vlastnosti
  • Ponořte se do této umělecké soupravy LEGO® Art Star Wars ™ The Sith (31200) pro dospělé s modelem se 3 možnostmi sestavení. Po vytvoření ikony zobrazte na zdi nebo polici kultovní Sith Lords ze Star Wars .
  • Prozkoumejte svou kreativní „temnou stranu“ pomocí sady 3 395 kusů LEGO®, která zahrnuje 9 dekorativních desek na plátně na zeď, podpisovou desku Star Wars ™, rám z LEGO postavený z cihel, jedinečný nový závěsný prvek a oddělovač kusů.
  • Znovu si představte tyto epické Sith Lords a zmírněte stres, když vytvoříte jedinečný portrét LEGO®. S doplňkovým Soundtrackem se můžete ponořit hluboko do stavby pomocí zábavných příběhů a rozhovorů souvisejících se Star Wars ™.
  • Užijte si přitažlivost ikonických Sith Lords při sestavování této jedinečné sady LEGO®. Chcete-li opravdu posunout svou kreativitu, zakupte a zkombinujte 3 sady a vytvořte dokonalý nástěnný díl Darth Vader, který se zobrazí ve vaší domácnosti nebo kanceláři.
  • Tato sada 3v1 LEGO® Art měří přes 15,5 ”(40 cm) čtverec. Zobrazte ji na zdi nebo polici, kde její detaily pomáhají vyniknout. Je to také skvělý dárek pro vás nebo jiného tvůrce, který může být fanouškem Star Wars ™.
  • Není potřeba baterií. Tato umělecká sada pro dospělé nabízí pohlcující sestavu s kousky LEGO® a informativní Soundtrack. Unikněte ze své každodenní rutiny, bavte se kreativně a vytvořte neuvěřitelný kus displeje.
  • Pokyny pro kvalitu konferenčního stolku vás provedou projektem, počínaje hlubokým ponořením do Darth Vader, než začnete stavět. Užijte si Soundtrack vytvořený pro tuto sestavu LEGO®, zatímco skládáte kus.
  • Tento portrét LEGO® Art kultovní ikonické Sith Lords, ideální pro zobrazení na zdi nebo polici, vám nabízí obohacující stavební zážitek, zatímco prozkoumáváte svou vášeň pro kreativní umění a řemesla.
  • Stavební kusy LEGO® splňují přísné kvalitativní standardy, což zajišťuje, že jsou konzistentní, kompatibilní a fungují pokaždé - tak tomu bylo od roku 1958.
  • Kusy LEGO® jsou testovány, aby se zajistilo, že každá stavebnice LEGO Art splňuje přísné bezpečnostní standardy, což pomáhá zajistit, aby byl tento nástěnný dekor Star Wars ™ Sith stejně robustní jako krásný.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.