Týdne otevřeno 9:00 -16:30

Falk FALK - Vlečka Claas se sadou nářadí FA-295VC

FALK - Vlečka Claas se sadou nářadí pro malé zahradníky. Díky otočným ručkám lze vlečku využívat samostatně jako trakař, nebo jí můžete připojit za šlapací traktor Falk. Vlečka obsahuje lopatu, hrábě a konev, které mají přesně své místo na vlečce. Věk: 3-7 let.

Položka byla vyprodána…
není skladem
Kód: FA-295VC_AI01
Značka: Falk
891 Kč
Kategorie: Astra import
Položka byla vyprodána…

FALK - Vlečka Claas se sadou nářadí, navržená pro malé zahradníky a stavitele. Díky otočným ručkám lze vlečku využívat samostatně jako trakař, nebo jí můžete připojit za šlapací traktor Falk. Vlečka obsahuje lopatu, hrábě a konev, které mají přesně své místo na vlečce. Vyrobeno ve Francii, z odolného plastu.

Samostatný trakař

Jednoduchým otočením madel směrem dopředu uděláte z vlečky parádní trakař na kterém děti můžou převážet náklad až do hmotnosti 20 kg. Díky velkým terénním kolům se s vlečkou snadno manipuluje a nezapadne ani na pískovišti.

Vlečka za šlapací traktor

Vlečku můžete připojit ke šlapacímu traktoru Falk a rozšířit tak jeho možnosti.

Vhodné pro děti od 3-7 let

Francouzská společnost FALK se především zaměřuje na kvalitu a bezpečnost svých výrobků, proto jsou všechny její produkty důkladně testovány, aby byli vhodné i pro malé děti.

Společnost FALK

Společnost Falk (FALQUET) se specializuje na výrobu outdoorový hraček. Portfolio značky zahrnuje imitace traktorů, čtyřkolek, motorek, tříkolek a dalších vozítek. Naleznete zde hračky pro děti od 1 do 7 let. Společnost se vyznačuje velmi kvalitním a detailním zpracováním výrobků.

Francouzská společnost FALK vznikla v roce 1947. Sídlo společnosti je v Oyonnaxu (Francie). Od počátku 70. let je sortiment zaměřen na výrobu plastových hraček. V současné době je společnost předním evropským výrobcem outdoorových hraček.

Vyrobeno ve Francii

Všechny produkty značky jsou vyrobeny ve Francii a májí veškeré bezpečností certifikáty. K výrobě je použit zejména polyethylen a polypropylen s vysokou pevností a stálostí.

Vlastnosti
  • Vlečka a trakař v jednom
  • Otočná madla
  • Lopata, hrábě a konev
  • Pro děti od 3 - 7 let
  • Nosnost 20 kg
  • Rozměry: 101 x 48 x 45 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.