Týdne otevřeno 9:00 -16:30

E-Flite E-flite V900 0.9m SAFE Select BNF Basic EFL7450

Milujete rychlost a očekáváte od létání i adrenalin? RC model letadla od E-flite V900 BNF Basic vám právě tohle může dát. S baterií 3S LiPo dosáhne rychlost až 160 km/hod, s 4S LiPo budete atakovat 190 km/hod! Potřebujete pouze vysílač Spektrum a pohonný akumulátor.

Můžeme doručit do:
3.8.2021
Skladem (1 ks)
Kód: EFL7450_AI01
Značka: E-Flite
5 712 Kč
Kategorie: Astra import

Obsah balení

Balení obsahuje hotové díly RC modelu letadla E-flite V900 s nainstalovanou elektronikou: E-flite motor střídavý BL15 850ot/V, E-flite regulátor střídavý 60A PRO SB V3, 4ks Spektrum servo A370 9g MG a RC přijímačem Spektrum AR636A. Návod v češtině, manuál EN, DE, FR, IT.

V některých výrobních sériích je na modelu nainstalován plastový vrtulový kužel s černou vrtulí. V těchto případech je nutné plastový kužel s vrtulovým unašečem a černou vrtulí nahradit za celohliníkový vrtulový unašeč a vrtuli APC 8x8E. Vrtule APC i kompletní celohliníkový vrtulový unašeč je do balení přiložen.Milujete rychlost a očekáváte od létání i poněkud více adrenalinu? RC model letadla E-flite V900 BNF Basic vám právě tohle může dát. Už s 3S (11.1 V) LiPol dosáhne rychlost až 160 km/hod a když použijete 4S (14.8 V) LiPol můžete atakovat 190 km/hod! K sestavení netřeba lepidlo, než nabijete baterii, budete mít V900 sestaven. Potřebujete pouze vysílač Spektrum a baterii.

RC model letadla V900™ je zatím nejrychlejším letounem s elektro pohonem od E-flite®! Je připraven k finální montáži, v trupu je nainstalován střídavý motor 15 Bl outrunner 1260kV s regulátorem 60A, digitální serva s kovovým převodem a je vybaven přijímačem s technologií Spektrum® 2.4GHz, který se spáruje s leteckým vysílačem Spektrum DSMX® / DSM2®. (Baterie není součástí balení)

Stabilizace AS3X™

Přijímač Spektrum je vybaven technologií AS3X, která pomáhá stabilizovat model za letu. Přijímač obsahuje tříosé MEMS gyro a akcelerometr a díky elektronické stabilizaci se zjednodušuje řízení modelu např. ve větrném počasí. Model reaguje podobně, jako mnohem větší model a jeho let je klidný, aniž by přitom byla zachována jeho plná řiditelnost. AS3X přináší více jistoty v řízení.

Technologie SAFE Select™ pro začátečníky

Díky použité technologii SAFE Select může model řídit i méně zkušený pilot. Systém SAFE zabrání překročení náklonu v zatáčce a rovněž omezuje stoupání a klesání. Pouhým puštěním řídících pák ovladače se model vrátí do vodorovného letu. Tyto funkce ocení především začínající piloti, kteří ještě nemají plnou jistotu při řízení modelů.

Jak už samotný název SAFE Select napovídá, jedná se o volitelnou funkci - je na Vás, zda chcete technologii SAFE používat či zakázat. Způsobem párování se nastavuje, zda má být funkce SAFE zapnuta či vypnuta. Dále je možné funkci SAFE vypnout či zapnout i zal letu pomocí volného kanálu vysílače.

Výhody funkce SAFE Select™:
 • Omezuje maximální náklony modelu a tím zabraňuje k přechodu modelu do vývrtky.
 • Automaticky uvede model do horizontálního letu při puštění řídících pák vysílače
 • Pomocí volného kanálu lze systém SAFE vypnout či zapnout během letu.
Podřízeno maximální rychlosti

Model V900 je z výroby vybaven na maximální rychlost, Potřebujete doplnit pohonnou LiPol baterii 11.1 až 18.8 V o kapacitě 1800–2200 mAh. Výkonným střídavý pohon vám umožní zvolit si, jak rychle chcete létat. S LiPol 11.1 V poletíte až 160 km/hod, s 14.8 V LiPol až 190 km/hod! Žádné úpravy ani upgrady nejsou nutné - není zapotřebí ani změna vrtule.

Pevnost konstrukce, přesnost řízení

K dosažení vysoké rychlosti letu je zapotřebí kombinace vysokého výkonu pohonné jednotky a vynikající stability modelu s přesným řízením. Toho se konstruktérům modelu V900 podařilo dosáhnout kombinací moderních materiálů, které snoubí vysokou strukturální pevnost a tuhost konstrukce s nízkou hmotností. V900 je vyroben z EPO, který je kompozitně vyztužen, takže je ve výsledku tuhý a odolný, a přesto lehký.

Jednoduchá příprava k letu

Pro montáž modelu není potřeba žádné lepidlo, postačí šroubovák. V900 může být připraven k letu, než nabijete svoji baterii. Kompaktní velikost usnadňuje přepravu a skladování,v případě potřeby lze křídlo snadno pro přepravu demontovat. Křídlo je také vybaveno integrovaným vyztuženým úchopem pro snadnější startování z ruky a slouží zároveň pro jako ochrana při přistání.

Jemné aerodynamické tvary

Říká se, že když model hezky vypadá, taky dobře létá. U V900 to platí stejně tak, model je velmi elegantně tvarován především pro dosažení co nejmenšího aerodynamického odporu a tomu je podřízena celá konstrukce modelu. Eleganci podtrhuje i efektní zbarvení, které je navíc pro snadnou kontrolu vrchní a spodní strany kontrastně zbarveno.

Vlastnosti RC modelu letadla E-flite V900 BNF Basic
 • Volitelná ochrana letové obálky SAFE
 • AS3X systém pro vynikající stabilizaci
 • 6-ti kanálový přijímač AR636A s volitelnou technologií Spektrum SAFE
 • Digitální serva s kovovými převody pro přesné řízení
 • Tuhá a lehká kompozitní konstrukce z EPO a uhlíku
 • Vrtule s kuželem nainstalována
 • Výkonný střídavý motor 15 Bl outrunner 1260kV
 • Velkorysý kryt trupu s magnetickým zámkem
 • Střídavý regulátor 60A
 • Start z ruky, přistání na břicho

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.