Týdne otevřeno 9:00 -16:30

E-Flite E-flite Habu STS 1.0m Smart PNP EFL01575

RC model letadla od E-flite®, jet Habu STS je vybaven dmychadlem, střídavým motorem, regulátorem a servy. HABU STS umožňuje i méně zkušeným pilotům létat s jetem, protože Habu létá i při nízkých rychlostech a má 3-kolý podvozek pro bezpečné starty a přistání.

Můžeme doručit do:
1.10.2021
Skladem (4 ks)
Kód: EFL01575_AI01
Značka: E-Flite
7 614 Kč
Kategorie: Astra import

Obsah balení

Balení obsahuje hotové díly RC modelu letadla E-flite®, jet Habu STS s nainstalovanými komponenty: E-flite dmychadlo 70mm s motorem, Spektrum regulátor Smart 70A 3S-4S, 2ks Spektrum servo A381 9g Mini, kabel 40cm, 3ks Spektrum servo A382 13g MG, kabel 24cm. Návod v češtině, manuál EN, DE, FR, IT.RC model letadla od E-flite®, jet Habu STS je vybaven dmychadlem, střídavým motorem, regulátorem a servy. HABU STS umožňuje i méně zkušeným pilotům létat s jetem, protože Habu létá i při nízkých rychlostech a má 3-kolý podvozek pro bezpečné starty a přistání.

Zcela nová verze úspěšného modelu jetu na elektro dmychadlo (EDF) Habu STS má větší rozpětí, což umožňuje létání i při menších rychlostech. Díky tomu se koncepce více blíží klasickým vrtulovým letadlům a model se proto nabízí i méně zkušeným pilotům.

Rychlé modely jetů jsou většinou určeny zkušeným pilotům ale HABU STS stírá hranice a umožňuje i méně zkušeným pilotům prožít let s opravdovým Jetem. Habu STS 70mm EDF je založen na legendárním Habu, jedné z nejlepších vysoce výkonných sportovních proudových platforem s elektro dmychadlem (EDF). Inženýři E-flite® optimalizovali konstrukci, aby umožnili let nižší rychlostí. Habu STS 70mm EDF PNP je výborně ovladatelný RC Jet.

K pohonu je doporučena LiPol baterie 3S, pokud chcete ještě větší výkon, můžete použít 4-článkovou LiPol baterii (dop. 50C) a budete mít k dispozici maximální výkon a to bez nutnosti jakýchkoli úprav nebo aktualizace.

Vlastnosti modelu Habu STS PNP
  • Unikátní a vylepšená konstrukce pro let při nízkých rychlostech, pro výuku létání s jety
  • Na základě vysoce výkonné proudové platformy EDF (Electric Ducted Fan) - legendárního Habu
  • 5 ks nainstalovaných serv s kabeláží
  • Výkonný střídavý motor s 70 mm 10-lopatkovým dmychadlem
  • 3S a 4S kompatibilní 70A regulátor s telemetrií
  • 3-kolý podvozek pro provoz z různých povrchů včetně trávy
  • Rychlá a snadná montáž - není třeba lepidla ani speciálních nástrojů
  • Lehká, ale pevná a odolná konstrukce EPO
Verze PNP (Plug-N-Play®)

Verze modelu HABU STS v provedení Plug-N-Play® (PNP) je určena všem kteří mají vlastní RC soupravu. Doplníte si do modelu vlastní přijímač a baterii a můžete začít model provozovat. V manuálu je uvedeno doporučené nastavení výchylek kormidel které si nastavíte ve vašem přijímači.

Jedinečná koncepce

Jety jsou obvykle rychlejší a těžší na ovládání, než většina modelů poháněných vrtulí. HABU STS vétá snadno i při nízkých rychlostech, což jedinečně umožňuje naučit se úspěšně létat s rádiem řízenými letadly jetů.

Vysoký výkon pohonné jednotky

V modelu je nainstalováno dmychadlo s 10-lopatkovým rotorem o průměru 70 mm, který poskytuje dostatek tahu s 3S LiPol baterií nebo ještě vyšší výkon a rychlost s volitelnou 4S LiPol baterií bez toho, aby bylo potřeba jakéhokoli nastavení.

Odolná konstrukce

Materiál EPO je lehká a tuhá pěnová hmota, ze které jsou ve formách přesně vyrobeny jednotlivé součásti modelu. V případě, že poškodíte některou část, je výhodou snadná opravitelnost a díly lze slepit 2-složkovým Epoxy. Pokud jde o neopravitelnou součást, lze k opravě využít náhradní díly.

Snadná montáž

Habu STS 70mm EDF RTF je dodáván s jednotlivými díly, jako je trup, křídlo, ocasní plochy apod. Tyto díly mají hotové zbarvení, kompletní osazení všemi součástmi a elektronikou. Sestaví se pouze tyto základní díly pomocí několika málo šroubů a než nabijete baterii, budete připraveni k letu.

3-kolý podvozek

Pro bezpečné starty a přistání je ideální 3-kolý podvozek, který snadno drží směr, je stabilní a díky řízené příďové noze skvěle ovladatelný při pojíždění. S modelem lze vzlétat i na udržované travnaté ploše.

Dmychadlo 70mm

Výkonné a tiché dmychadlo má 10 lopatek s vysokou účinností. Vzniklo optimalizací předchozích modelů řady EDF70 a představuje špičku ve své třídě. Pohání jej střídavý vysokootáčkový 6-pólový motor 2847-3200Kv s regulátorem 70A.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.