Týdne otevřeno 9:00 -16:30

Constructo CONSTRUCTO HMS Beagle 1:55 kit KR-23846

Stavebnice neplovoucího modelu historické plachetní lodi H.M.S. Beagle z roku 1820 v měřítku 1:55. Briga britského královského námořnictva byla postavena loděnicí Woolwich na Temži. V roce 1825 se jako průzkumná loď zúčastnila 3 výzkumných expedic, na palubě byl i Chales Darvin.

Můžeme doručit do:
20.5.2021
Skladem (1 ks)
Kód: KR-23846_AI01
Značka: Constructo
6 261 Kč
Kategorie: Astra import

Stavebnice neplovoucího modelu historické plachetní lodi H.M.S. Beagle z roku 1820 v měřítku 1:55. Briga britského královského námořnictva byla postavena loděnicí Woolwich na Temži. Náklady na stavbu činily téměř 8 000 liber. V roce 1825 se jako průzkumná loď zúčastnila 3 výzkumných expedic, Na druhé expedici pod velením kapitána Roberta FritzRoye byl na palubě také Chales Darvin. Na této cestě získal Darwin znalosti, ze kterých později rozvinul svou evoluční teorii o původu druhů.

Stavebnice je bohatě vybavena veškerým kováním, nafukovacími čluny a šitými plachtami. Kýl a žebra jsou vyříznuty přesně laserem. Materiál je ve špičkové kvalitě. Sestavení pomáhají podrobné stavební plány a pokyny s mnoha ilustracemi. Předpokládá se určitá zkušenost a manuální zručnost stavitele a schopnost řešit stavební problémy. Návod určuje postup stavby ale nemůže obsáhnout technologii zpracování materiálů, způsob lepení, barvení, broušení či lakování. Jde o klasické modelářské postupy, které si každý modelář volí podle svých možností a zvyklostí. Proto je potřeba se obrnit trpělivostí a potřebné informace čerpat na webových stránkách lodních modelářů apod.

Značka Constructo

Značka Constructo se řadí mezi nejznámější výrobce stavebnic dřevěných modelů lodí. Španělský výrobce je znám srozumitelnými konstrukcemi, kvalitními stavebními pokyny a dokonalým designem stavebnice, což vede k dobrémuu pocitu z úspěchu již po krátké době stavby. Modely dřevěných maket Constructo jsou atraktivně baleny, což Constructo přineslo věrný okruh stavitelů modelů. Dřevěné součásti jsou částečně vyřezány laserem a částečně vylisovány, lišty a veškerý další materiál stavebnic dosahují vysoké kvality.

Dřevěné díly jsou čistě vyřezány na CNC strojích a stavebnice má vysoký obsah detailů. Součástí stavebnic je kompletní dokumentace ke stavbě. Stavebnice neobsahuje lepidla, barvy, laky, nářadí ani běžné modelářské příslušenství.

Rozměry lodi
  • Délka 850 mm
  • Šířka 270 mm
  • Výška 600 mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.