Týdne otevřeno 9:00 -16:30

Bburago New Holland W170D 1:50 BB18-32083

Kovový model stavebniho stroje Bburago 18-32080 - New Holland W170D v měřítku 1:50. Je vyroben z kovových a plastových dílů. Model má pohyblivé ramena s nákladovým prostorem, pryžové pneumatiky, detailní zpracování. Barvu má žluto-oranžovou a je přibližně 17 cm velký.

Můžeme doručit do:
1.10.2021
Skladem (4 ks)
Kód: BB18-32083_AI01
Značka: Bburago
313 Kč
Kategorie: Astra import

Jste vášnivý sběratel kovových modelů stavební techniky? Nebo chcete udělat radost svému malému staviteli? Bburago Vám přináší řadu modelů techniky, které jsou pro tyto účely přímo dělané.

Model stavebního stroje Bburago 18-32080 - New Holland W170D v měřítku 1:50 je vyroben z kovových a plastových dílů. Model má pohyblivé ramena s nákladovým prostorem, otáčení kol s pryžovými pneumatikami, detailní zpracování.

Sběratelské modely Bburago patří mezi neoblíbenější na trhu, nejen díky pěknému zpracování, ale také přívětivé ceně. Karosérie modelů je vyrobena ze zinkohliníkové slitiny, která je kombinovaná s plastovými díly. Model obsahuje velké množství detailů interiéru, exteriéru a získá si Vás jedinečným provedením, který je inspirován skutečnou předlohou.

Informace o předloze

Kolové nakladače řady D New Holland mají prokázanou pevnost, výkon a spolehlivost. W170 D používá pětistupňovou převodovkou s výkonem s rychlostí 45 km / h. Převodník točivého momentu se může zablokovat nad 2. rychlostním stupněm, aby bylo zajištěno, že na nápravy bude vysláno 100% výkonu motoru. Převodovka je vybavena funkcí „power-inch“ a poskytuje optimalizovaný tlačný výkon při současném vyloučení zpětného chodu. Kolový nakladač New Holland W170 D je osazena mohutným ramenem ve tvaru Z, vyrobeným z plechové ocely tloušťky 45 mm.

Řada modelů Bburago Classic

Řada Bburago Classic nabízí detailní provedení tamponového tisku, podrobně vytvořené vnitřní detaily modelu (např. přístrojová deska). Modely jsou baleny v tradičním balení Bburago bez plastového podstavce pro sběratele.

Klíčové vlastnosti
  • Model má vyklápěcí korbu, otáčení kol s pryžovými pneumatikami.
  • Karosérie je vyrobena z litého kovu.
  • Karosérie je potištěna tampónovým tiskem kvalitní barvou.
  • Detailní zpracování.
  • Vhodné pro děti od 3 let.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.